MAGAZYN WYNAJEM - Skotnicka Skotniki Kraków-Podgórze Kraków Małopolskie Annderson

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 

Budynek biurowy wraz z halą produkcyjno-magazynową

Kraków-Podgórze, ul. Skotnicka

Ogólne warunki

Cena
49 760,40 PLN
Cena za m2
45,93 PLN
Powierzchnia
1 083 m2
Powierzchnia działki
7 000 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2008
Dostępne od
2023-01-01
Numer oferty
3/10945/OHW

Pozostałe

Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Koszty eksploatacyjne (m2)
12 PLN
Min. okres najmu (w latach)
5

Informacje dodatkowe

Typ hali
Inny
Czujniki dymu
Tak


 Obiekt znajduje się w Skotnikach, na działce 70 arowej i stanowi część większego budynku (około 2400mkw). Składa się z biurowca (3 kondygnacje) oraz połączonej z nim hali (z antresolami, na których znajdują się dodatkowe pomieszczenia biurowe) z funkcją produkcyjną i magazynową, całość o pow. 1083 mkw.
 Dojazd drogą asfaltową z możliwością przejazdu samochodów ciężarowych w tym TIR; transport i komunikację ułatwia bliskość obwodnicy autostradowej. Jest rampa i plac manewrowy. 
 Teren ogrodzony, monitorowany, z ochroną, parkingiem na 70 aut. Możliwa jest aranżacja na potrzeby klienta w tym wynajem tylko części obiektu. Wynajmujący zapewnia obsługę w zakresie utrzymania budynków i terenu, w tym jego części zielonych, odśnieżanie, sprzątanie, system monitoringu i dozoru, wszelkie konserwacje budynku, obowiązkowe przeglądy, kontrole. 
 Zaliczany jest do budynków niskich produkcyjno-magazynowych PM o gęstości obciążenia do 900MJ/mkw.
 Zastosowana jest wentylacja ogólna (pokoje i część komunikacyjna) oraz wywiew (wc, kuchnie), na dachu znajduje się 13 wentylatorów, oprócz tego jest też wentylacja grawitacyjna. Nawiew na hali jest poprzez komory mieszania przy nagrzewnicach. Ogrzewanie jest gazowe, piece gazowe są na hali, każda klatka w budynku biurowym ma na parterze kotłownię (2). Pomieszczenia biurowe są klimatyzowane. 
 Wysokość wew. hali (do podciągów) to 6,4m; zewnętrzna 6,73, w szczycie 8,8.
Na podłogach płytki bądź wykładziny z PCV, na hali jest nawierzchnia przemysłowa.
Nośność posadzki na hali 5t/m2.
Instalacja ele. o mocy 195KW
 Obiekt składa się z części biurowej (około 390 mkw, po około 130m na każdej kondygnacji), hali/magazynu "wysokiego" - 6,4m (394 mkw), hali/magazynu "niskiego" - 3m (145 mkw), antresol - 3m (153 mkw). W budynku znajdują się m.in. pomieszczenia biurowe, salki konferencyjne, kilka socjalnych z kuchniami, toalety, umywalnie, szatnie, pomieszczenia techniczne.
 Nieruchomość jest dostępna od zaraz, minimalny okres najmu to 5 lat. Czynsz najmu całości to 11 082 euro+VAT/miesiąc i składa się na niego: czynsz za pow. biurową 12 eur/mkw+vat; pow. magazynową wysoką 9 eur/mkw+vat; pow. magazynową niską 8 eur/mkw+vat; antresole 11 eur/mkw+vat. Miejsca parkingowe płatne dodatkowo!
Opłaty administracyjne, serwis obiektu i terenu (bez mediów, te będą płacone przez Najemcę osobno) to 12 zł/mkw+vat. Kaucja zabezpieczająca wynosi 3x czynsz najmu i opłat adm.(możliwa ewentualnie, zamiast kaucji, gwarancja bankowa). Czynsz najmu będzie corocznie indeksowany. 
 


Kalkulator raty kredytu

PLN

lat

%

PLN

Niniejsze wyliczenie raty nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontakt z naszym ekspertem

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ANNDERSONESTATES.PL dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
 Wyrażam zgodę na informowanie mnie przez AnndersonEstates.pl o specjalnych ofertach kredytowych drogą telefoniczną
 Wyrażam zgodę na informowanie mnie przez AnndersonEstates.pl o specjalnych ofertach kredytowych drogą mailową